header postis

Kalendarze biurkowe piramidki

Kalendarze biurkowe piramidki zarówno poziome jak i pionowe mogą pełnić rolę niedrogiego i niezwykle skutecznego gadżetu reklamowego Państwa firmy. Ze względu na swoją dość niską cenę i możliwość umieszczania na nich obszernych ofert oraz wszelkich innych informacji handlowych są produktem bardzo popularnym we wszystkich branżach. Warto wspomnieć o tym, że wszystkie formaty kalendarzy biurkowych posiadają do wykorzystania aż dwie strony eksponujące ofertą reklamową Państwa firmy co jest dodatkowym atutem tych właśnie kalendarzy.

postis_kalendarz_biurkowy_2017_pixabay

Kalendarze biurkowe piramidki drukujemy na najlepszym jakościowo kartonie 300g, który dodatkowo możemy na życzenie (opcjonalnie błysk/mat) zabezpieczyć foliowaniem. Podstawę kalendarza biurkowego, przed sklejeniem klejem introligatorskim, bigujemy w dwóch lub trzech miejscach w zależności od potrzeb. Produkt przygotowany w ten sposób jest stabilny, mocny oraz wytrzymały na uszkodzenia  mechaniczne.

Proponujemy Państwu kalendarze biurkowe piramidki w kilku podstawowych formatach: 200x130mm, 300x130mm, 200x170mm, 300x170mm. Oczywiście wszelkie inne formaty również dostępne opcjonalnie według Państwa sugestii oraz potrzeb. Jesteśmy elastycznym zespołem gotowym do artystycznych wyzwań jakie przed nami Państwo postawicie.

Jeżeli więc szukacie Państwo interesującego detalu na biurko, który będzie zarówno niezastąpionym kalendarzem jak również całoroczną reklamą Państwa działalności, polecamy jeden z formatów kalendarza piramidowego, którego z największą przyjemnością wykonamy dla Państwa z najlepszych jakościowo materiałów dostępnych na rynku.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress