header postis

Kalendarze trójdzielne ścienne

Kalendarze trójdzielne ścienne, to klasyczne kalendarze posiadające tak zwaną „główkę”, na której możemy umieścić jeden z wielu gotowych motywów graficznych lub wstawić dowolną grafikę według Państwa pomysłu i zlecenia. „Główka” kalendarza jest dostępna w dwóch wersjach: wypukłej lub płaskiej, obie formy są zadrukowane w pełnym kolorze.

Kalendarze trójdzielne ścienne to trzy oddzielne kalendaria, które doklejone są na tak zwanych „pleckach” kalendarza, dzięki czemu mamy ogólny wgląd na przeszły miesiąc, obecny oraz przyszły miesiąc, co jest niezwykle pomocne przy planowaniu firmowego grafiku pracy.

Proponujemy Państwu czarno/czerwono/niebieską kolorystykę tego typu kalendariów. Jesteśmy otwarci na propozycje klientów, dlatego istnieje możliwość wyboru zarówno grafik, kolorów, jak również możliwość personalizacji kalendariów pod konkretne zamówienia i potrzeby.

Kalendarze trójdzielne ścienne posiadają w dolnej części specjalne pole przeznaczone na ewentualną (opcjonalną) grafikę reklamową co jest niewątpliwie dodatkowym atutem tych właśnie kalendarzy ściennych.

W komplecie z kalendarzem dostaniecie Państwo również specjalny plastikowy pasek z czerwonym okienkiem, który jest bardzo pomocny przy wydzielaniu dnia bieżącego.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress