header postis

Plakaty niskonakładowe

Idealne jako plakaty informacyjne i ogłoszeniowe, które nie wymagają hurtowych ilości. Nadają się również do promocji osób, produktów jak i organizowanych imprez.

Dobrze zaprojektowany i widoczny plakat będzie skutecznym, a jednocześnie stosunkowo tanim sposobem na dotarcie do potencjalnego odbiorcy.

Plakaty niskonakładowe drukowane są na maszynach cyfrowych które pozwalają na tani druk niskonakładowy.

produkty_plakat_650_433

Przedstawienie się w dużym formacie ma ogromną przewagę nad innymi formami reklamy. Plakaty w dużych formatach nawet widziane z pewnej odległości zwykle zwracają naszą znacznie bardziej niż ulotka leżąca tuż obok. Oferujemy druk plakatów A3, A2, A1, A0 oraz B0, B1, B2, B3 ponad to rozmiary XXL i w formie szarfy. Wybór formatu zależy w dużej mierze od tego jaką ilością miejsca możemy dysponować na powieszenie plakatu jednak tutaj znów kluczem będzie odpowiedni projekt graficzny o czym również można przeczytać na naszym blogu. Zapewniamy druk plakatów zarówno wall-poster jednostronne jak również plakaty dwustronne używane w witrynach sklepów. Dodatkowo istnieje opcja listwowania plakatów, otrzymujemy w ten sposób odpowiednią formę do wykorzystania np. na kalendarze listwowane czy mapy wiszące. Wydruk plakatów wykonujemy zwykle w 1-2 dni robocze.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress