header postis

O nas

 

Drukarnia Postis działa w ramach Centrum Integracji Społecznej Postis w Świdniku od 2014 roku (więcej informacji na stronie: www.cisswidnik.pl). Prowadzimy praktyki z zakresu poligrafii dla uczestników Centrum.

Posiadamy nowoczesny park maszynowy (drukarnia oraz introligatornia). Technika druku cyfrowego daje nam możliwość personalizacji danych jak również przyjmowania zleceń druku niskonakładowego. Dla zapewnienia druku wysokiej jakości pracujemy na oryginalnych materiałach i komponentach drukarskich. Oferujemy wysoką jakość i rzetelność naszych usług przy zachowaniu korzystnej i konkurencyjnej ceny. Zapewniamy krótki okres realizacji zamówienia. Proponujemy Państwu bardzo korzystne warunki cenowe oraz krótkie terminy realizacji zamówienia.

 

drukarnia postis

 

Zakres usług naszej drukarni jest dość rozległy i obejmuje między innymi: pełny skład komputerowy, przygotowanie projektu do druku, druk cyfrowy lub offsetowy oraz wszystkie potrzebne prace wykończeniowe łącznie z pakowaniem gotowych produktów i ich ewentualna wysyłka do klientów.

Naszym klientom oferujemy pełen proces wydawniczy, począwszy od wykonania graficznego projektu zgodnego z wytycznymi zamówienia, poprzez pełno kolorowy próbny wydruk, właściwy druk cyfrowy bądź offsetowy, aż do finalnego produktu, złożonego, sklejonego i oprawionego na gotowo.

Dzięki takiemu podejściu jesteśmy w stanie na bieżąco oraz pod czujnym okiem naszych pracowników, kontrolować cały proces produkcji na każdym jego etapie co przynosi wymierna efekty w postaci dobrej jakości oraz niskiej i konkurencyjnej ceny.

 

drukarnia postis

 

Pracowników naszej drukarni cechuje zarówno bogate doświadczenie praktyczne zdobyte podczas pracy warsztatowej jak również umiejętność kreatywnego podejścia do rozwiązywania nietypowych (często artystycznych) zleceń naszych stałych i cenionych klientów.

Pracownicy naszej drukarni chętnie służą profesjonalną poradą oraz pomocą w doborze optymalnego materiału oraz sposobu jego późniejszej obróbki czy składu.

Chętnie podejmujemy się zleceń nietypowych, nawet tych z pozoru niemożliwych do wykonania.

 

drukarnia postis praca

 

Mamy nadzieję, że nasza oferta zainteresowała Państwa i zechcecie się z nami skontaktować po to, aby z ogólnej gamy naszych produktów, wybrać te najbardziej korzystne oraz najlepiej dopasowane do Państwa potrzeb.

 

Z poważaniem:

Dyrekcja oraz pracownicy Drukarni Postis

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress